Šanov 1 – Music war

LP
Katalogové číslo: PH 276

Šesté studiové album Šanova z roku 2006 přineslo pro kapelu hned několik změn. Nešlo jen o změny v sestavě, kdy oproti původnímu albu zůstal jen šéf Šanova Nikita Boy Šantrůček. Kapela se také vůbec poprvé oprostila od velkých vydavatelů a desku připravila v naprostém DIY duchu. Album Music War totiž vzniklo ve vlastním studiu kapely a vyšlo na labelu, který provozuje právě Nikita Boy.

Kapela tak nebyla ničím omezená a vzniklo album, které je v mnoha ohledech nekompromisní. Hudba na pomezí punku, hardcoru  a crossoveru doplněná o ostré a kousavé texty plné ironie. Šanov 1 na desce nabral druhý dech a následovalo jedno z nejúspěšnějších období v jeho historii. Zaposlouchejte se do starých hitů jako Dokonalá kráva, Narušenej nebo v novém kabátu!

Music War vychází na PHR Records poprvé na vinylu. Remasterovaná nahrávka je k dostání na čtyřech barvách vinylu (všechny ve 125 kusovém číslovaném nákladu)  a fanoušci, kteří si koupí všechny barevné verze obdrží navíc unikátní číslovanou plechovou ceduli Šanov 1. V nabídce je rovněž původní vydání na CD.

Tracklist

01. Intro music war

02. Dokonalá kráva

03. Stádo

04. Narušenej

05. Blbá

06. Perly sviním

07. Vypadnem

08. Virtual angel

09. Biomechan

10. Zvířátka

11. Buran

12. Ať

13. Music war

Šanov 1 – Music war