The Public – Sanctify

LP
Katalogové číslo: PH 323

 

PŘEDPRODEJ!

Jsou kapely, u nichž je od prvopočátku zřetelné, že se mermomocí snaží bušit na bránu slávy a obecného povědomí. A pak jsou naopak kapely, o kterých nic moc nevíte, a přitom jsou schopny vám kdykoliv svou produkcí vyrazit dech. Příkladem těch druhých jsou bezpochyby slovenští The Public. Na prknech, co neznamenají zase tolik, se pohybují už pěknou řádku let, a přitom se maximálně občas objeví info, že kdesi hrají a výjimečně se vyloupne rozhovor v nějakém nízkonákladovém podzemním fanzinu. Utajená kapela, dalo by se říct… jenže pak je ale uslyšíte a spadne vám čelist.

Z nástrojů léty vyhraných muzikantů se na vás line nekompromisní hudební tlak podrážející nohy. To co, kdysi začalo jakýmsi osobitým pojetím hardcore punku plným vlivů crustu, grindu, metalu, powerviolence, ale i jazzu, se brzy vykrystalizovalo ve svébytnou tvrdou muziku se spoustou tvůrčích nápadů. Navíc s texty, nad nimiž se vyplatí zamyslet. A přesně na tomto místě přichází na řadu otřepané klišé, které ale u The Public sedí jako prdel na hrnec – čím je kapela starší, tím je jednoduše lepší. Vlastně trochu náhodou jsme objevili třetí řadové album Sanctify, které moc fans nezná a přitom bylo nahráno už v roce 2020, akorát se doposud nedočkalo vinylové podoby.  A uznali jsme, že to je chyba. Veliká chyba, která se musí napravit.

Zahajujeme tedy předprodej tohoto výjimečného alba, které bude na obalu obdařeno speciálním zlatým tiskem.

A TEĎ POZOR: Vinyly, které si během února 2024 přeobjednáte, budou mít jinou, oproti pozdějšímu klasicky černému lisu, speciální splatter barvu a limitní číslování!

Zkoušíme tedy něco, co bychom bez skrupulí mohli nazvat třeba „edice pro věrné.“.

Tracklist

01. Hlboké dná hanby

02. Modlite sa za mor

03. Dlhé nože

04. Mesiáši

05. Nekonečná ozvena

06. Hranica

07. Had na hrudi

08. Hoďme im zvyšky

The Public – Sanctify